Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Archiwum Miłośnicy muzyki

FORTEPIAN NA 4 RĘCE

Kwietniowy koncert (4.04.2017) z cyklu Muzyka Na Zamku to duet fortepianowy w wykonaniu Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej i Bogumiły Weretka-Bajdor.

MUZYKA NA FORTEPIAN I SKRZYPCE

Majowy koncert Muzyka Na Zamku, który odbył się w dniu 9 maja 2017 roku, był jak zawsze ostatnim koncertem w sezonie.

KONCERT KAMERALNY – WIOLONCZELA I FORTEPIAN

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku zaprezentowała naszym młodym melomanom porcję muzyki współczesnej, nieco polskiej nuty oraz nuty rosyjskiej z I połowy XX w.

KWARTET KLARNETOWY

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym koncercie kameralnym z cyklu Muzyka Na Zamku. 

HISTORIA TANGA – TRIO SOPOT

Podczas pierwszego w 2017 roku koncertu z cyklu Muzyka Na Zamku wystąpiło Trio Sopot w składzie: Małgorzata Skorupa – skrzypce, Anna Sawicka – wiolonczela, Elżbieta Rosińska – akordeon. 

 

DUET SKRZYPCOWY I FORTEPIAN W MUZYCE NA ZAMKU

Kolejny koncert z cyklu „Muzyka na zamku” to wirtuozowski popis gry na skrzypcach dwóch utalentowanych artystek z Białorusi (Anastasija Karpienko, Marija Zykowa) przy akompaniamencie fortepianu (Jurij Gałuza).

KONCERT DO ŚË

Inauguracyjny koncert nowego sezonu Muzyki Na Zamku, który odbył się 4.10.2016 roku, to koncert zespołu młodych artystów DO ŚË, w skład którego wchodzą: Alicja Serowik – wokal, Michał Ciesielski – fortepian/aranżacje, Piotr Szajrych – kontrabas,Adam Golicki - perkusja.

KONCERT VIO-DION DUO

Marcowy koncert z cyklu Muzyka Na Zamku (1.03.2016) to małżeński duet w składzie: Malwina Mikołajczak-Lutrzykowska – skrzypce oraz Krzysztof Lutrzykowski – akordeon.

KONCERT STUDENTÓW JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

2 lutego 2016 odbył się kolejny koncert z cyklu Muzyka Na Zamku, w którym uczestniczyli nasi szkolni melomani. Był to bardzo wyjątkowy i atrakcyjny koncert.

NA CZTERY RĘCE - 1 GRUDNIA 2015

Grudniowy koncert z cyklu „Muzyka Na Zamku” zabrzmiał dźwiękami wyłącznie fortepianowymi. Dwaj studenci piątego roku AM w Gdańsku zaprezentowali nam utwory W.A. Mozarta, F. Chopina, J. Brahmsa.

strona:    1    2    3    4    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5